GE Appliances Prime+ GES-NX25 9000 BTU Inverter Duvar Tipi Klima

$205,512,445.00
ÜCRETSİZ MONTAJ | ÜCRETSİZ KARGO | 3 YIL GARANTİ | EK 3 YIL GARANTİ +270 TL
Üretici: GE Appliances
SKU: GES-NX25

30 YILLIK İKLİMSA YETKİLİ BAYİİ VE YETKİLİ SERVİS GÜVENCESİYLE...

 

Konfor

 

Üstün klima teknolojisiyle konfor evinizde!

 
 

Süper Sessiz

 

Kompresör frekans ayarlaması yaparak, ses kontrol teknolojisini optimize eden Quiet seçeneği ile fan hızını kontrollü bir şekilde ayarlayarak 20 dB(A) den bile en aşağı seviyeye kadar çalışabilme özelliği ile konforlu bir ortam yaratır.

 

Yeniden dizayn edilen %25 eğimli fan bıçağı ve %7 daha uzun fan tasarımı sayesinde hava akışında çok daha az kayıp olur. Bu da fan gürültüsünü minimum seviyeye indirir. Ayrıca, genişletilen hava kanalı tasarımı sayesinde hava giriş-çıkış alanı %17 oranında arttırılmıştır. Değişen bu tasarım enerji kazanımını arttırırken gürültür ses seviyesi düşürür.

 

 

Akıllı Hava Akımı

 

Doğrudan kişiye gelen hava akışından kaçınmak için kişinin konumuna göre hava akış yönü seçilebilir. Akıllı hava akımı sayesinde konforunuz artar.

 

*Akıllı hava akımı ısıtma ve soğutma modunda yönetilebilir.

 

Akıllı Uyku Modu

 

İyi bir uyku, sıcaklık, ses ve ışık gibi unsurlarla alakalıdır. Sıcaklık değişikliklerine göre, en iyi konfor efektini elde etmek için klimanın elektronik kontrol programı ile sıcaklık ve hava hacmi ayarlanır.

 
 
 
Inverter Teknolojisi

 

Sıcaklık ve voltaj değişkenleri otomatik olarak kontrol altına alınır. Bu kontrol sayesinde en iyi soğutma ve ısıtma kapasitesi ile enerji tasarrufu sağlanır.

 
 
Yüksek Verimli Kompresör

 

GEA ikiz döner kompresörler, geleneksel mıknatıslı kompresorlere göre 10 kat daha güçlü olan neodimyum mıknatıslara sahiptir. Yüksek verimli kompresörlerin kullanılması sayesinde güç kaynağından gelen elektrik kaybı azaltılır, güç girişi maksimum seviyeye çıkarılır.

 
 
3D Motor

 

Klima motoru, çekirdek bileşenlerden biridir. Ayrıca, enerji tüketimi ve ses seviyesi ile direk bağlantılıdır. DC motor, yüksek verimlilik ve düşük ses nedeniyle klima alanında yaygın olarak kullanılmaktadır; kullanıcılara enerji tasarrufu ve konforlu bir deneyim sunabilir. DC motoru bunu hem iç hem de dış ünitede uygulayarak yüksek verimlilik, enerji tasarrufunu ve gürültünün azalmasını sağlar.

 

Sağlık

 

Kendi kendini temizleme işlevi ve hassas, ince, sağlıklı filtreler.

 
 

 

%99 Steril Hava İyonlayıcı

 

Yaydığı negatif ve pozitif iyonlar ve kimyasal tepkimeler ile havada bulunan virüsleri bakterileri ve küf sporlarını etkisiz hale getirerek size steril bir ortam sunar.

 

Nano - Aqua Teknolojisi

 

GEA klimalarda bulunan benzersiz aqua jeneratörü, su moleküllerini H+ ve O2’ye iyonize eder. İyonize olmuş bu moleküller cildinizi nemli tutarken hava temizleme efektine sahip küçük su kümesine dönüşür.

 
 

 

Kendi Kendini Temizleyen Buharlaştırıcı

 

Klima bir süre çalıştıktan sonra buharlaştırıcıda toz birikir. Havada uçuşan bu tozlar sağlığa zararlı virüs ve bakteriler haline gelir. Bu yüzden de düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Kendi kendini temizleme fonksiyonlu GEA klimalar bu sorunu çözerken hava kalitesi korunmuş, cihazın ömrü uzamış olur.

 

3 Boyutlu Hava Akışı

 

Havanın sağa-sola, aşağıya-yukarıya doğru akması için kanatlar yatay ve düşey olarak hareketi eder. Bu sayede odanın her köşesinde rahat hissetmenizi sağlar.

 
 

 

Hassas Toz Filtresi

 

Izgaranın her iki tarafının uzunluğu 1,2 mm olarak ölçülürken, geleneksel tasarımdaki ızgaranın her iki tarafının uzunluğu 2 mm’dir. Bu sayede filtreleme etkisinin % 40’lık bir optimizasyonu hassas filtre tarafından gerçekleştirilir.